Ismét szép versenyeredményeket értek el tanulóink!

2019. április 25-ére két versenyt hirdetett a Győri Szolgáltatási Szakképzési Centrum Baross Gábor Kéttannyelvű Közgazdasági és Ügyviteli Szakgimnáziuma, amelyeken iskolánk is képviseltette magát.

A Dr. Horváth Györgyné gépírás emlékversenyen a következő tanulóink indultak:

- 9. évfolyam: Nagy Bianka, Borsos Samy, Hegyi Ferenc;

- 10. évfolyam: Balló Laura, Komlósi Ramóna, Rédling Balázs;

- 11. évfolyam: Bálint Tünde, Hujter Mercédesz, Tischler Mercédesz.

A feladat 30 perces teljesítménymérő másolás volt, ahol az évfolyamcsapatok tagjai tízpercenként váltották egymást. E megmérettetés eredményeként a 9. és a 10. évfolyam csapata is 1. helyezést ért el.

A Dr. Gede László közgazdasági emlékversenyre Erdősi Fanni és Kovács Márk (9. A) nevezett. Egy teszt megoldása és egy interaktív előadás volt a feladatuk, amelyen ők bizonyultak a legjobbnak. Fanni 1., Márk 2. helyezett lett.

Szép eredményeikhez szeretettel gratulálunk!

 

Régi honlap