Munkaközösségek

Bancsó Lajos Zoltán kollégiumi nevelőtanár, munkaközösség-vezető

Kovács Lajosné  kollégiumi nevelőtanár

Györkös Tamás Kollégiumi nevelőtanár

Léránt Gábor kollégiumi nevelőtanár

Nagyné Hevesi Judit kollégiumi nevelőtanár

Cziglerné Németh Bernadett kollégiumi nevelőtanár

Muhi Barnabás Balázs kollégiumi nevelőtanár

A munkaközösség tagjai:

  • Tóthné Orosz Krisztina       Okleveles közgazdász gazdálkodási szakon és okleveles gazdálkodási szakos közgazdász tanár, mérlegképes könyvelő, munkaközösség vezető
  • Kissné Dernóczi Edit
  • Koppány Jánosné Okleveles közgazdász tanár (közgazdaságtan)
  • Bálint Jenő    Okleveles közgazdász, okleveles villamos üzemmérnök, műszaki tanár
  • Kádi Attiláné Patus Viktória    Okleveles közgazdász gazdálkodási szakon és okleveles gazdálkodási szakos közgazdász tanár, pénzügyi adó- illeték és vámszakértő, okleveles informatika szakos tanár, okleveles matematika szakos tanár
  • Magasy Gyula           Okleveles közgazdász tanár (közgazdaságtan)
  • Mógor Andrea          Okleveles közgazdász gazdálkodási szakon, közgazdász tanár kereskedelmi szakon
  • Dukai Zsolt    Okleveles mezőgazdasági gépészmérnök, logisztika mérnök, informatikus szakmérnök, felnőtt oktató (óraadó)
  • Obermayer Rita 
  • Menyhártné Kemenes Szilvia
  • Tóth Beáta
  • Tóth-Szalóki Zsanett

A munkaközösség tagjai:

Kerpel Péterné magyar nyelv és irodalom, munkaközösség vezető

Tóthné Pál Gabriella magyar nyelv és irodalom (angol nyelv)

Balázs Edina magyar nyelv és irodalom, történelem

Somogyi Katalin magyar nyelv és irodalom (gyors- és gépírás)

Tóth Judit magyar nyelv és irodalom (gyors- és gépírás)

 

A munkaközösség tagjai:

Németh Éva (angol-magyar-orosz szakos), munkaközösség vezető

Angol nyelvet oktat:

Csatári-Fodor Zsanett (angol szakos)

Molnár András (angol-orosz-könyvtár szakos) (óraadó)

Tóthné Pál Gabriella (angol-magyar-orosz szakos)

Németet tanít:

Aller Zsuzsanna (német szakos)

Horváth Erzsébet (német-magyar-könyvtár szakos)

Czobor Andrea

A munkaközösség tagjai:

Bálint Jenő számítástechnika

Berta Ildikó fizika, számítástechnika, ECDL-vizsgaközpont vezetõ

Bódis Regina Andrea számítástechnika, biológia

Kádi Attiláné Patus Viktória számítástechnika, elméleti gazdaságtan, matematika

Rasek Anita informatika

Somogyi Katalin ügyviteli tantárgyak

Tóth Judit ügyviteli tantárgyak, munkaközösség vezető

 

Feladatai:

A munkaközösség tagjai:

Magyar Géza történelem, könyvtár, munkaközösség vezető

Bali István földrajz, történelem

Balázs Edina történelem, magyar nyelv és irodalom

Györkös Tamás biológia

Radványi Éva ének

Feladatai:

Általános feladataink:

A munkaközösség tagjai:

Karnerné Pethő Katalin matematika, fizika   munkaközösség vezető

Kádi Attiláné Patus Viktória matematika, informatika, közgazdász 

Steinmacher Bálint matematika, kémia

 

Régi honlap